Modüler Soğuk Hava Deposu

Modüler Soğuk Hava Deposu
30.01.2021
1.043

Modüler Soğuk Hava Deposu

Soğuk Odalar , Moduler Yapısı sayesinde ; Kilitli Soğuk Oda Paneli ile üretilen Soğuk Odalar İstenilen ebatta üretilebilmektedir.
40 kg/m³ dansite yoğunluğunda enjeksiyon poliüretan yapılarıyla tam izolasyon sağlar.

Moduler Soğuk Odalar

Modüler Soğuk Odalar mükemmel soğutma performansı

, ürünlerin ideal sıcaklıkta, hijyenik bir ortamda ve ideal nem oranlarında depolanmasını sağlar.

Soğuk hava depoları tüm gıdaların, kimyasal ve medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkan veren, demonte panellerden oluşan prefabrik yapılardır. Yüksek dansite poliüretan ile yalıtılmış soğuk hava odası panelleri sayesinde minimum ısı ve enerji kaybıyla ürünlerin uzun süre korunması sağlanır.

Firmamızda müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik istenilen özellik, kapasite ve boyutlarda modüler endüstriyel soğuk hava odası tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. Soğuk hava depolarının panelleri, tabanları, soğutma üniteleri ve diğer tüm parçaları son teknoloji sistemlerini kullandığımız fabrikamızda demontable olarak üretilmekte ve profesyonel ekibimizce yerinde monte edilmektedir.

Tüm soğuk hava odası panellerimiz kilitli sistem olarak üretilir. Hiçbir birleştirme aparatı kullanılmaz, böylece bakterilerin, küflerin, mantarların üreyebileceği hiçbir boşluğa izin verilmediğinden hijyenik kullanım sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İfc Soğutma
İfc Soğutma
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?