Soğuk Hava Deposu Paneli

Soğuk Hava Deposu Paneli
07.05.2021
2.272

Sandviç Panel, Soğuk Oda Paneli, Soğuk Hava Deposu Paneli

Sandviç paneller düz panel, oluklu panel ve döşeme panelleri şeklinde üretilmekte olup, kalınlıkları ve yüzeyleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir.

Sandviç paneller düz panel, oluklu panel ve döşeme panelleri şeklinde üretilmekte olup, kalınlıkları ve yüzeyleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Sandviç paneller, alüminyum levhalar gibi dış malzeme katmanları arasında bir çekirdek malzemenin sandviçlenmesiyle yapılır. Çekirdek genellikle

Sandviç paneller düz panel, oluklu panel ve döşeme panelleri şeklinde üretilmekte olup, kalınlıkları ve yüzeyleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Sandviç paneller ofisler, depolar, hastaneler, showroomlar ve garajlar gibi hizmet binalarının duvarları, zeminleri, çatıları ve bölmelerinde kullanılır.

Sandviç paneller düz panel, oluklu panel ve döşeme panelleri şeklinde üretilmekte olup, kalınlıkları ve yüzeyleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Sandviç panelin hafifliği, düzgünlüğü, yüksek mukavemeti ve hava koşullarına karşı direnci sonucu tüm alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sandviç Paneller, Soğuk Oda Panelleri, Soğuk Hava Depo Panelleri Kullanım amacına bağlı olarak sandviç paneller kalınlık olarak değişkenlik göstermekte ve düz panel, oluklu panel ve döşeme panellerinde üretilmektedir.

Sandviç paneller, hemen hemen tüm uygulamalarda yapı, direnç, ses emilimi ve yanmazlık açısından mükemmel özelliklere sahiptir.

Sandviç paneller Metal ve izolasyon malzemelerinden oluşan iki yapıdan oluşan paneldir. Yüzey kontrplak, MFC veya PVC levha, alüminyum veya polikarbonat levhalarla kaplıdır. Fabrikalar, depolar, ticari alanlar, süpermarketler veya parklar gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İfc Soğutma
İfc Soğutma
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?